Interesuje Cię profesjonalna fizjoterapia dzieci? Zapraszamy do naszego gabinetu FizYou. Wyróżnia nas bogate doświadczenie oraz odpowiednie kwalifikacje. Podczas pracy korzystamy z nowoczesnych metod i do każdego Pacjenta podchodzimy w sposób indywidualny. Różnego rodzaju kursy oraz szkolenia sprawiają, że możemy cały czas się rozwijać. Realizowana przez nas fizjoterapia niemowląt i dzieci prowadzona jest w przyjaznej atmosferze. Fizjoterapeuci z naszego gabinetu posiadają odpowiednie podejście do dzieci, tak by najmłodsi mogli czuć się maksymalnie komfortowo. Zainteresowane osoby zachęcamy do bliższego zapoznania się z ofertą. Wizytę można zarezerwować online lub telefonicznie. Zgłoś się do nas, jeśli zauważyłeś problemy z postawą u swojego dziecka lub chcesz skontrolować, czy rozwija się w prawidłowy sposób. Fizjoterapia dzieci i niemowląt przeprowadzana jest przez specjalistów, którzy są w pełni zaangażowani w swoją pracę. W ramach potrzeb, dojeżdżamy do pacjentów potrzebujących fizjoterapii dziecięcej w Legionowie i innych okolicznych miejscowościach. 

Fizjoterapia Niemowląt

Na fizjoterapię z niemowlakiem warto przyjść już w pierwszych miesiącach życia. Fizjoterapeuta oceni rozwój psychoruchowy Twojego dziecka. Nauczy Cię jak w prawidłowy sposób Je podnosić, odkładać, przewijać czy obracać, tak aby wspomagać Jego rozwój. W razie nieprawidłowości, takich jak obniżone lub wzmożone napięcie, albo asymetrie wdroży szybko leczenie dopasowane do potrzeb Twojego dziecka i poinstruuje Cię jak dalej postępować. Fizjoterapia noworodka pozwala zadbać o dziecko już od pierwszych chwil jego życia.

Fizjoterapia Dzieci (wiek przedszkolny i wczesnoszkolny) 

W gabinecie FizYou prowadzona jest fizjoterapia dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. W tym wieku warto ocenić, w jakim kierunku kształtuje się typ postawy. Współcześnie odchodzi się od dążenia do sprowadzania wszystkich do jednego wzorca. Typ postawy traktuje się bardziej jako cechę indywidualną. Może jednak zdarzyć się tak, że jakiś kierunek napięć wyraźnie dominuje nad innymi i ogranicza swobodne funkcjonowanie i adaptowanie się do wykonywanych przez dziecko czynności. Na tym etapie można też wychwycić istotne wady stóp czy zaburzeń osi kończyny dolnej.

Rehabilitacja Neurologiczna Dzieci 

Rehabilitacja neurologiczna dzieci jest wskazana, gdy u małego Pacjenta stwierdza się zaburzenia psychoruchowe na tle wrodzonych lub nabytych choroby neurologicznych, zespołów genetycznych.

Gmina Nieporęt

Słoneczna 31, Stanisławów Pierwszy