Nasza klinika oferuje rehabilitację, która pomaga pacjentom cierpiącym z powodu urazów, wypadków i dolegliwości o innym podłożu. Nasza kadra cechuje się dużym doświadczeniem i odpowiednimi kwalifikacjami. Stosujemy łączone metody terapeutyczne, dzięki czemu możemy zapewnić kompleksowe podejście do pacjenta. Nieustannie rozwijamy nasze umiejętności poprzez uczestnictwo w różnych kursach i szkoleniach. Nasze usługi są skierowane do pacjentów w różnym wieku. Staramy się poprawić komfort życia i codzienne funkcjonowanie Pacjentów. Sesje rehabilitacyjne trwają 60 minut. Gwarantujemy przyjazną i komfortową atmosferę podczas każdej wizyty. Zachęcamy do rezerwacji wizyty online lub telefonicznie. W przypadku konieczności wizyty domowej rehabilitacji w Białołęce, dojeżdżamy do naszych pacjentów. 

Rehabilitacja dzieci Białołęka

Dziecko we wczesnych latach edukacji przeżywa okres, w którym kształtuje się jego postawa i sylwetka. W tym czasie warto ocenić, w jakim kierunku rozwija się postura i kształt ciała. Współczesne podejście unika dążenie do jednolitego wzorca, traktując typ postawy jako cechę indywidualną. Czasami jednak pewne wzorce napięć mogą dominować, ograniczając swobodne funkcjonowanie i adaptację dziecka do codziennych czynności. Na tym etapie można również wykryć istotne wady stóp czy zaburzenia osi kończyny dolnej.

Rehabilitacja niemowląt

Rehabilitacja niemowląt jest specjalistycznym obszarem fizjoterapii, którego celem jest wspieranie prawidłowego rozwoju ruchowego, poznawczego oraz emocjonalnego dzieci od najmłodszych lat. Wczesna interwencja jest kluczowa, aby zapewnić optymalne warunki rozwojowe i minimalizować skutki ewentualnych zaburzeń. Rehabilitacja niemowląt może obejmować różnorodne metody terapeutyczne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka.

Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych usług

FizYou to przede wszystkim doświadczona i wykwalifikowana kadra. Oprócz wizyt rehabilitacyjnych, można się u nas zapisać na:

Gmina Nieporęt

Słoneczna 31, Stanisławów Pierwszy