Stacjonarna rehabilitacja w mieście Marki jest możliwa po uprzednim telefonicznym umówieniu wizyty. Dojeżdżamy do Pacjentów, którzy z powodu przebytego urazu, dolegliwości bólowych lub innych schorzeń, nie mogą pojawić się osobiście. Oferujemy wszechstronną opiekę dla osób w różnym wieku. Wykorzystujemy łączone techniki pracy z ciałem i stale rozwijamy nasze umiejętności na kursach i szkoleniach. Dzięki dużemu doświadczeniu i odpowiednim kwalifikacjom, zapewniamy kompleksowe podejście do Pacjenta. Wizyty trwają 60 minut i odbywają się w przyjaznej atmosferze. Staramy się poprawić jakość życia oraz codzienne funkcjonowanie naszych Pacjentów. 

Rehabilitacja sportowa Marki

Rehabilitacja sportowa skierowana jest do osób regularnie podejmujących aktywność fizyczną. Obejmuje rehabilitację po urazach i operacjach narządu ruchu (skręcenie stawu skokowego, kolana, rekonstrukcja więzadła krzyżowego przedniego ACL i inne), dolegliwości związane z przeciążeniem takie jak entezopatie i tendinopatie (zapalenie ścięgna Achillesa, łokieć tenisisty, kolano skoczka). Rehabilitacja sportowa to także edukacja na temat zarządzania wysiłkiem, trening medyczny i ćwiczenia specyficzne dla uprawianej przez Ciebie dyscypliny sportu. Rehabilitacją sportowa w naszym centrum zajmuje się Janek.

Rehabilitacja dzieci

W pierwszych latach edukacji dziecko przechodzi ważny etap kształtowania postury i sylwetki. Warto wtedy ocenić, jak rozwija się jego postawa i kształt ciała. Nowoczesne podejście kładzie nacisk na indywidualność postawy, zamiast dążyć do jednolitego wzorca. Zdarza się jednak, że niektóre napięcia mięśniowe mogą dominować, co utrudnia dziecku codzienne funkcjonowanie i dostosowanie do wykonywania codziennych czynności. W tym czasie można także wykryć istotne problemy ze stopami oraz nieprawidłowości w osi kończyn dolnych. Regularna ocena postawy pomaga w szybkim reagowaniu na wszelkie nieprawidłowości, co jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Rehabilitacja niemowląt

Już w pierwszych miesiącach po narodzinach dziecka, dobrze jest skonsultować się z fizjoterapeutą. Specjalista pomoże ocenić rozwój psychoruchowy malucha. Pokaże również, jak prawidłowo podnosić, odkładać, przewijać i obracać dziecko, aby wspierać jego rozwój w prawidłowy i naturalny sposób. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości, takich jak zaburzenia napięcia mięśniowego lub dysproporcje, fizjoterapeuta szybko wdroży odpowiednie leczenie i udzieli wskazówek na przyszłość. Regularne wizyty u fizjoterapeuty wspomagają zdrowy rozwój dziecka od samego początku. Dbanie o prawidłowy rozwój noworodka jest kluczowe dla jego zdrowia w przyszłości.

Rehabilitacja Marki prywatnie

FizYou to centrum fizjoterapii, gdzie świadczymy prywatne usługi w zakresie fizjoterapii i rehabilitacj. Nasz zespół specjalistów posiada duże doświadczenie oraz zapewnia rehabilitację dla osób w każdym wieku. Doskonalimy swoje umiejętności poprzez udział w kursach i szkoleniach, aby jak najlepiej pomagać naszym pacjentom. Dbamy o indywidualne podejście, dostosowując metody terapii do potrzeb pacjentów. Naszym celem jest poprawa jakości życia i szybki powrót do pełnej sprawności.

Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych usług

FizYou to przede wszystkim doświadczona i wykwalifikowana kadra. Oprócz wizyt rehabilitacyjnych, można się u nas zapisać na:

Gmina Nieporęt

Słoneczna 31, Stanisławów Pierwszy