Rehabilitacja, Fizjoterapia, Masaż - Legionowo, Nieporęt, Jabłonna

okolice: Praga Południe, Gocław, Grochów

Jak możemy Ci pomóc?

Nasze zalety

Indywidualne wizyty
Doświadczeni specjaliści
Całościowe podejście
Nowoczesne metody pracy
Zaangażowanie Pacjenta w terapię
Współpraca z innymi specjalistami

Nasz zespół

Magdalena Szczepańska

Józefów

Magda specjalizuje się w fizjoterapii niemowląt, oraz rehabilitacji neurologicznej dzieci.

Dowiedz się więcej

Anna Anisiewicz

Józefów

Ania specjalizuje się w fizjoterapii dorosłych, oraz masażu.

Dowiedz się więcej

Jan Szczepański

Józefów, Praga Południe

Janek specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich pacjentów z dolegliwościami bólowymi oraz rehabilitacją po urazach i zabiegach narządu ruchu. Zajmuje się również fizjoterapią wad postawy u dzieci.

Dowiedz się więcej

Maja Kordas

Józefów, Praga Południe

Maja specjalizuje się w fizjoterapii niemowląt, oraz rehabilitacji neurologicznej dzieci.

Dowiedz się więcej

Angelika Bałdowska

Józefów, Praga Południe

Angelika jest studentką osteopatii. Zajmuje się fizjoterapią dorosłych, kobiet w ciąży, po porodzie, oraz fizjoterapią uroginekologiczną.

Dowiedz się więcej

Miron Martyniak

Praga Południe

Miron specjalizuje się w terapii pacjentów bólowych, pourazowych i pooperacyjnych. Ponadto pomaga w rehabilitacji zawodowym sportowcom i amatorom sportu.

Dowiedz się więcej

Najnowsze wpisy

Józefów – Gmina Nieporęt

Warszawa – Praga Południe

FizYou - Józefów

Nina JanuszkiewiczNina Januszkiewicz
21:02 13 Oct 22
Trafiłam do pana Janka z polecenia po operacji kręgosłupa i była to bardzo dobra decyzja. Profesjonalna rehabilitacja sprawiła, że szybko wróciłam do codziennego funkcjonowania. Polecam 🙂
Róża KecmerRóża Kecmer
12:45 08 Jul 22
Serdecznie polecam, korzystam od kilku miesięcy. Trafiłam do p. Jana ze wskazania od neurologa i otrzymałam potrzebną pomoc, a obecnie również korzystam z pomocy przy ciążowych dolegliwościach. Bardzo profesjonalne podejście i świetna atmosfera.
Tomek KoryckiTomek Korycki
21:09 23 Jun 22
Korzystałem kilkukrotnie z pomocy pana Janka i jestem bardzo zadowolony z rezultatów. Pierwsza wizyta to głównie pogłębiony wywiad. Co dla mnie bardzo ważne reprezentuje on rzadko spotykane podejście holistyczne, dzięki któremu terapia była dobrze dopasowana do moich potrzeb. Pan Janek w bardzo szczegółowy i obrazowy sposób objaśnił mi kwestie anatomiczne, dzięki czemu lepiej zrozumiałem późniejsze zabiegi. Poza profesjonalizmem zawodowym jest po prostu przemiłym, empatycznym człowiekiem.
Aleksandra MirończukAleksandra Mirończuk
20:26 19 Jun 22
Trafiłam do Pana Janka z bólem barku/ręki.Podczas wizyty oprócz skupienia uwagi na mojej głównej dolegliwości, która skłoniła mnie do przyjścia i konsultacji. Został przyprowadzony szczegółowy wywiad, Pan Jan dopytywał także o zdarzenia/ kontuzje z przeszłości.Pomógł z bólem pleców, zlecił ćwiczenia korygujące.Trafna diagnoza i szybka pomoc w dużym bólu, szczerze polecam !
js_loader

FizYou - Praga Południe

Marcin CieszynskiMarcin Cieszynski
16:53 11 Nov 22
Świetne miejsce i eksperci! Korzystam od lat wraz z rodziną przy różnych schorzeniach. Teraz mam bliżej bo gabinet fizyou jest blisko nieporętu i legionowa. Rewelacyjna atmosfera i podejść do pacjentów zarówno tych dużych jak i dla dzieci!
Karolina CharkoKarolina Charko
10:59 31 Oct 22
Bardzo polecam to miejsce! Janek to fachowiec o ogromnej wiedzy i życzliwym, otwartym podejciu do pacjenta. Wreszcie ktoś 'docenił' moje stare urazy i zajął się mną spoglądając na moje ciało jako całość. Nagle okazalo się, po odbijaniu się od różnych miejsc przez lata, że można żyć bez ciągłego bólu w odcinku szyjnym. Jestem stałą pacjentka i nie zamierzam tego zmieniać 🙂
Katarzyna SzulczykKatarzyna Szulczyk
19:10 27 Oct 22
Do Janka trafiłam rok temu, z ogromnym bólem niewiadomego pochodzenia... oczywiście tylko dla mnie ? Janek pomógł mi odrazu. Jego niesamowita wiedza, doświadczenie i indywidualne podejście są na wagę złota! Dodatkowym atutem jest jego przyjazne usposobienie. Myślę, że to dość ważne żeby czuć się swobodnie i bezpiecznie w rękach profesjonalisty! Polecam Jana z czystym sumieniem!
Joanna WojtkiewiczJoanna Wojtkiewicz
15:55 25 Oct 22
Bardzo polecam to miejsce i P. Janka ktory pomógl mi zdiagnozowac dlugoletni ból i przyczyny jego wystepowania. Wizyta i nasza terapia rozpoczęła sie od bardzo rzetelnego badania a potem było juz z gorki. Ból minal po paru spotkaniach. Otrzymalam cenne i skuteczne wskazowki cwiczeniowe. Kazda sesja byla nie tylko b.skuteczna ale tez w sympatycznej i bardzo zyczliwej atmosferze. Pan Janek jest mega profesjonalny i ma ogromna wiedze i doswiadczenie. Jest genialny!
Elżbieta RudnickaElżbieta Rudnicka
14:35 23 Oct 22
Pan Jan to profesjonalista, który jest bardzo życzliwy w kontakcie z klientem. Skuteczny w swoim działaniu, z dużą wiedzą i pasją. Do gabinetu trafiłam z drętwieniem ręki i już po pierwszej wizycie odczułam znaczną poprawę i ulgę. Zdecydowanie polecam.
js_loader

Interesuje Cię profesjonalna rehabilitacja niedaleko Legionowa? Zachęcamy do skorzystania z usług gabinetu fizjoterapeutycznego w Nieporęcie. Z naszej oferty skorzystać mogą także osoby z miejscowości, takich jak Jabłonna czy Chotomów.

Rzetelne usługi - rehabilitacja Legionowo

Oferujemy indywidualne podejście do Pacjenta oraz komfortową atmosferę podczas wizyt. Bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje pozwalają nam na szybkie i trafne postawienie diagnozy i dobór najkorzystniejszego rozwiązania. Poniżej przedstawiamy usługi, które możemy Ci zaproponować:

Fizjoterapia dzieci 

 • fizjoterapia niemowląt - specjalista z naszego gabinetu oceni rozwój psychoruchowy dziecka. Pokaże Ci jak we właściwy sposób je podnosić, odkładać, przewijać oraz obracać. W przypadku jakichkolwiek nieprawidłowości dopasuje najlepsze rozwiązanie dla dziecka i doradzi Ci jak dalej działać;
 • fizjoterapia dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym - jeśli chodzi o dzieci znajdujące się na tym etapie rozwoju, należy dokonać oceny, w jakim kierunku kształtuje się rodzaj postawy;
 • rehabilitacja neurologiczna - stosowana kiedy u Pacjenta stwierdzono zaburzenia psychoruchowe związane z wrodzonymi/nabytymi chorobami neurologicznymi bądź zespołami genetycznymi.

Fizjoterapia dorosłych

 • fizjoterapia dolegliwości bólowych - zaliczają się do nich bóle pleców, stawów obwodowych, bóle głowy czy drętwienie rąk. Tutaj bardzo ważne jest holistyczne podejście do każdego przypadku;
 • fizjoterapia po urazach i operacjach - nazywana także rehabilitacją ortopedyczną. Mamy spore doświadczenie w leczeniu Pacjentów po przebytych urazach oraz operacjach w obrębie stawu skokowego, kolana, barku, biodra czy kręgosłupa;
 • bóle głowy - tutaj zawsze staramy się zrozumieć oraz określić przyczynę objawu;
 • fizjoterapia stomatologiczna -  Pacjenci najczęściej zgłaszają się z bruksizmem, trzaskami stawowymi, szumami usznymi, czy skroniowymi bólami głowy;
 • terapia wisceralna - jest to fizjoterapia dysfunkcji narządów wewnętrznych (takich jak refluks, wzdęcia, przewlekłe zaparcia) w przypadku, gdy badania nie wykazują żadnych nieprawidłowości.  

Fizjoterapia dla Pań

 • fizjoterapia w ciąży - staramy się łagodzić objawy, takie jak bóle pleców, miednicy, obrzęki nóg, drętwienia rąk;
 • fizjoterapia po porodzie - fizjoterapia ta pozwoli Ci dowiedzieć się, co jest dla Ciebie wskazane, a czego należy unikać;
 • fizjoterapia uroginekologiczna - pomocna w przypadku objawów, takich jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, bolesne miesiączkowanie, uczucie dyskomfortu w trakcie stosunku płciowego, obniżenie narządu rodnego, oraz inne nieprawidłowości dotyczące zaburzeń w obrębie dna miednicy.

Wkładki ortopedyczne

Dopasowujemy także wkładki ortopedyczne Igli, czyli opatentowany system firmy Medi. To wysokiej klasy dynamiczne wkładki usztywnione za pomocą cienkiej warstwy włókna węglowego. Zanim zdecydujemy się na zastosowanie wkładki, realizujemy kompleksowe badanie zakresu ruchu w stawach.

Masaż

Zgłoś się do nas również, jeśli potrzebny Ci profesjonalny masaż wykonany przez doświadczonego fizjoterapeutę. 

Warto skorzystać z naszych usług

Fizjoterapia jest naszą pasją, stale poszerzamy swoją wiedzę oraz umiejętności w tym zakresie, by móc jak najlepiej pomóc osobom korzystającym z naszych usług. Nowoczesne metody pracy oraz holistyczne podejście do Pacjenta sprawiają, że nasz gabinet fizjoterapii cieszy się pozytywnymi opiniami. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do umówienia wizyty online.

Gmina Nieporęt

Słoneczna 31, Stanisławów Pierwszy

Warszawa Praga Południe

Łukowska 50/3, 04-133 Warszawa